Друзі, колеги!!!

Нічні події в суботу на Майдані Незалежності ввели в шок всю світову спільноту! Нещадне криваве побиття мирної студентської молоді, яке здійснили співробітники Беркуту, які за своєю суттю призвані захищати мирних громадян від злочинців говорить тільки про одне – наруга над людською гідністю стає нормою в нашій країні…Ті, хто це зробив і віддав віповідний наказ і є ці злочинці! І сьогодні, в нашій країні влада поставила ТАБУ на вільне висловлювання думки, більш того, це жорстоко придушується! Минулої ночі позиція “моя хата зкраю…”, “мене це не обходить..” повинна в кожного з нас зникнути. Тому що завтра теж саме можуть зробити з тобою, з твоїми рідними і близькими, за те що живеш у цій країні, навчаєшся, працюєш, кохаєш і дихаєш. І це вже не політика, це справжнє майбутнє, яке нам нав”язують…Але кожен з нас сам робить вибір – бути вільною людиною у вільній демократичній державі, чи боятися своєї тіні…Їх одиниці, нас вільних людей-десятки мільйонів..

Тих, хто також так вважає, запрошуємо приєднатися до мирної акції о 10 год. 30 хв. на Площі Знань після чого всі ми КПІ-ники приєднаємось до загальної акції у парку Шевченка і висловимо свою думку…В єдності наша сила!!!

З повагою, голова Профкому студентів #КПІ Андрій Гаврушкевич