Новини КПІ

Згуровський М.З. – в.о. ректора НТУУ «КПІ» з 2 листопада.

27 жовтня 2011 року о 17 годині відбулася зустріч між представниками КПІ та міністром МОНМС Табачником Д.В., обіцяна заступником міністра Куліковим Петром Муйсійовичем. На переговорах КПІ представляли Молчанов В.І. – голова Профкому співробітників, Гаврушкевич А. – голова Профкому студентів, Десятов О. – голова Студентської ради, Юрдига Є. – голова Студентської Ради студмістечка та Пасічний О. – голова Наукового товариства студентів та аспірантів. Присутній також був заступник міністра Куліков П.М.

У ході зустрічі, яка тривала близько 2 годин, були обговорені питання стану гуртожитків та аудиторного фонду, якість освіти в КПІ, досягнення та перспективи його розвитку у порівнянні з іншими ВНЗ України. Але основними питаннями-вимогами з боку КПІ-шників були:

1. з 2 листопада 2011 року призначення в.о.ректора НТУУ “КПІ” Згуровського М.З.

2. з 2 листопада 2011 року оголошення конкурсу на заміщення посади ректора НТУУ “КПІ”.

Результати:

1. з 2 листопада 2011 року буде призначено в.о.ректора НТУУ “КПІ” Згуровського М.З.

2. з 2 листопада 2011 року буде оголошено конкурс на заміщення посади ректора НТУУ “КПІ”.

Вітаємо всіх КПІ-шників! Це наше спільне досягнення! Разом ми сила!

Право вибору за КПІ !!!