5 вересня 2011 року відбудеться Прес-конференція на тему “Хто забирає землю найбільшого в Україні ВНЗ?”.

Мова піде про ситуацію навколо спортивно-оздоровчого табору “Політехнік”, розташованого на узбережжі Київського водосховища, збудованого силами студентів та викладачів КПІ у 1967 р., як стратегічно важливої соціальної складової діяльності університету. В зв ‘язку з привабливістю розташування, базу, яка є державною власністю, неодноразово намагалися відібрати. Хто сьогодні “поклав око” на ласий шматок землі, поряд з яким вже обнесено парканом вирубані ділянки соснового лісу з оголошеннями про продаж ділянок землі під забудову? Як і ким порушується Указ Президента України “Про Київський політехнічний інститут”, одним з пунктів якого є рекомендація місцевим радам не вилучати земельні ділянки із земель, наданих у користування НТУУ “КПІ”. Представники 50-тисячного колективу оголосять Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та інших уповноважених офіційних осіб, а також нададуть документи, фото матеріали щодо справи (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал)

джерело інформаційне агенство УНІАН