Новини КПІ

«Оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КПІ: кому закон не писаний»

Анонс:
Прес-конференція на тему: “Оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КПІ: кому закон не писаний”. У зв ‘язку з закінченням терміну контракту ректора НТУУ “КПІ”, з вересня поточного року колектив університету домагається оголошення конкурсу на заміщення цієї посади, згідно Закону України “Про вищу освіту”. Чому не виконується доручення Прем ‘єр-міністра України щодо оголошення конкурсу? Ким ігноруються норми Закону та положення Указу Президента України “Питання Національного університету України “Київський політехнічний інститут”? Чому численні звернення Університету щодо вирішення цього питання залишаються без відповіді? Коли нарешті колектив отримає законного очільника ВНЗу? Учасники:представники колективу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Дата проведення: 14:30 15.12.2011

джерело УНІАН