Новини КПІ

Шановні друзі!!!
Фонд Віктора Пінчука щиро запрошує молодь на публічну лекцію пані КОНДОЛІЗИ РАЙС, 66-тої Державного секретаря США (2005-2009), професорки Стенфордського університету, яка відбудеться: в середу, 9 березня 2016 р., у Конференц-залі Дипломатичної академії при МЗС України, м.Київ, вул. Велика Житомирська, 2. Тема лекції: “Мінливий світ: куди прямувати Україні?”.
Програма заходу:
13.30 – 14.45 – Реєстрація учасників.
14:45 – 15:15 – Публічна лекція КОНДОЛІЗИ РАЙС на тему: “Мінливий світ: куди прямувати Україні?”. Професорка Райс поділиться власним поглядом на виклики та можливості сучасної геополітичної ситуації, зокрема, посилення Ісламської Держави, загрози для поступу демократії та міжнародні санкції, а також прокоментує стан світової економіки.
15:15 – 16:00 – Спілкування КОНДОЛІЗИ РАЙС зі студентами та учасниками заходу.
Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом українською.
Для участі в публічній лекції, необхідно зареєструватись за посиланням: http://bit.ly/1owMzYR до 12:00 24 лютого 2016 року. Кількість місць обмежена. Форма одягу – smart casual.
З собою обов ‘язково мати паспорт або будь-який документ, який підтверджує вашу особу.