Новини КПІ Студмістечко

Сьогодні на зібранні профспілкових лідерів та активістів 25 факультетів було запропоновано жорстко поставити питання, щодо соціального забезпечення студентів.

І разом з колегами з інших регіонів звернутись до лідерів держави з прямою вимогою:
1. Забезпечити стипендії у розмірі прожиткового мінімуму відповідно до ЗУ “Про вищу освіту”.
2. Забезпечити виплату індексації стипендії у повному обсягу за рахунок коштів Державного бюджету України.
3. Терміново затвердити надання пільг студентам з числа учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб, студентам, чиї батьки загинули у зоні #АТО.
4. Повернути #фінансування оздоровлення студентів у санаторіях-профілакторіях.
5. Надати пільговий проїзд студентам у міському, приміському та міжміському транспорті та закласти відповідний розділ витрат в бюджет на 2017 рік.
6. Надати відповідне фінансування вищих навчальних закладів у необхідному обсязі. Виділення вищим навчальним закладам з Державного бюджету належних коштів на оплату комунальних послуг.
7. Відмінити 65 постанову #КМУ, що не допускає витрачання власних коштів вищих навчальних закладів на розвиток матеріально-технічної, навчально-лабораторної та наукової бази, що забезпечить створення якісногог фундаменту для підготовки висококваліфікованих спеціалістів для економіки та промисловості країни.
8. Затвердити та профінансувати державні програми “Студентський гуртожиток”, “Здоров’я студента”, “Практика студентів на сучасних високотехнологічних підприємствах”.
9. Зупинити комерціалізацію вищої освіти
10. Зупинити звуження соціальних пільг та гарантій
11. Зупинити втручання в роботу громадських та студентських осередків.

Підпиши звернення, не будь байдужим до свого майбутнього.
Настав час змін, наведи порядок в своїй країні.

Права не отримують, їх виборюють!

#Профспілка #БоротьбазаУкраїну #TradeUnionStudentsAssociation #TUSA #Профспілки_БоротьбазаУкраїну #KPI #КПИ #КПІ