Шановні #КПІ шники, останнім часом до #Профкому студентів #КПІ надійшло багато звернень з приводу Указу і.о. Президента України України № 447/2014 Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави де вказано, що призив до лав армії продовжено до липня 2014 року (http://www.president.gov.ua/documents/17586.html). У військово-мобілізаційному відділі нам повідомили, що під цей Указ попадають студенти, які у цьому році захищають бакалавра (4 курс) та абітурієнти (випускники шкіл).
На сторінці у ФБ, першого заступника міністра освіти Інни Совсун була розміщена наступна інформація ” 2. Вирішили з Міноборони питання з мобілізацією. Цього року призов відбувається влітку і тому усі, хто закінчує школу/бакалаврат у червні, автоматично потрапляли під призов. Після спілкування з Міноборони, вирішили таке: призовники, які до 31 липня закінчують навчання у загальноосвітніх, проф-тех та інших навчальних закладах та надали до військових комісаріатів заяви про (планований) вступ до навчальних закладів (заява про плани, завірена ВНЗ) та/або довідку про реєстрацію на ЗНО, включатися в план призову не будуть.”
Ми звернулись з проханням до Інни Совсун навести документи з цього приводу, нам повідомлено, що найближчим часом інформація буде розміщена на сайті МОН та Міноборони. Вже в п ‘ятницю, Міноборони надіслали листи по областям з цього приводу, далі воно буде направлене до військкоматів. І як тільки військкомати отримають офіційну інформацію, у #КПІ зможуть зробити офіційний механізм отримання таких довідок.
Отже, як тільки буде офіційна інформація, ми зможемо її довести до громади #КПІ.
з повагою Голова #Профкому студентів #КПІ А.Гаврушкевич

З.І. Ще одна інформація з військомату “Надання відстрочки від призову на строкову військову службу призовникам, які закінчили ВНЗ за ОКР бакалавр будуть розглядатись призовною комісією РВК, в якому призовник перебуває на обліку.

На підставі особисто наданої заяви з проханням надати відстрочку для продовження навчання за ОКР магістр (спеціаліст), а також копії диплома бакалавра та довідки приймальної комісії ВНЗ з інформацією про подання документів для вступу, призовна комісія приймає рішення””