Новини КПІ

Розпорядження Про літній період студентів, випускників АРК Крим, Луганська та Донецька обл.

*** Оновлено. (09.06)

Порядок оформлення документів для нижче зазначенних категорій студентів/випускників (ті хто залишаються на літо):

1. Написати заяву (звичайна, згідно зразка) – додатково вказати місце постійної прописки. Для студентів, батьки яких беруть участь в АТО – додати копію документа, що це підтверджує (будь-який).

2. Здати її зав. гуртожитком

3. Заяву подати до 20.06.2015

Далі вже зав. гуртожитком формує списки, передає заступникам деканів та проректору на погодження. А вже звідти – до дирекції студмістечка, для проведення перерахунку.

Для випусників (і 4й курс) – все теж саме.

_________________________________________________________________________________________________

Як і обіцяли, сьогодні вийшло розпорядження про оплату у літній період для:

Розпорядження 5-71 від 08.06.2015 (2015_06_08_15_52_03)

Про поселення студентів та випускників НТУУ “КПІ” із АРК Крим, Луганської та Донецької областей та батьки яких беруть участь в АТО на літній період 2015 року

У зв ‘язку зі складною ситуацією в АРК Крим, Донецькій та Луганській областях

ПРОПОНУЮ:

1. Директору студмістечка НТУУ “КПІ” Іщенку О.А. забезпечити поселення студентів НТУУ “КПІ” із АРК Крим, Луганської та Донецької областей, та студентів батьки яких беруть участь в АТО в літній період 2015 року згідно Положення про оплату за проживання у студентських гуртожитках НТУУ “КПІ” за тарифами навчального процесу у зв ‘язку зі складною ситуацією в цих регіонах.
  2. Випускників-бакалаврів допущених до участі в конкурсному відборі за спеціальностями спеціаліст та магістр із АРК Крим, Луганської та Донецької областей, та батьки яких беруть участь в АТО поселити на літній період 2015 року відповідно тарифам навчального процесу.
  3. Випускникам-магістрам та спеціалістам із АРК Крим, Луганської та Донецької областей, та батьки яких беруть участь в АТО дозволити проживання за тарифами навчального процесу до 31.07.2015 року.
  4. Поселення здійснювати за поданням проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.

Ректор М.З. Згуровський