Новини КПІ

Щодо Всеукраїнської акції протесту профспілок 17 — листопада

Федерація профспілок України повідомляє, було прийнято рішення про проведення Всеукраїнської акції профспілок 17 листопада 2016 року – в день розгляду проекту державного бюджету на 2017 рік.
Однак, учора, 14 листопада, стало відомо про розгляд бюджету в період 6-9 грудня ц.р. Крім того, не завершено тристоронні консультації по законопроекту №5130 щодо реформи системи оплати праці, сьогодні Комітет ВРУ з питань соціальної політики за участі соцпартнерів розгляне можливість внесення його на голосування.
Беручи до уваги зазначене, загострення політичної ситуації, застереженням правоохоронних органів та Служби безпеки України, що надійшло на адресу ФПУ, про розгортання у м. Києві широкомасштабних акцій протесту, з можливими провокаціями і загрозами життю і здоров ‘ю громадян, 15 листопада п.р. відбулася нарада керівників всеукраїнських профспілок, на якій розглянуто питання, щодо проведення запланованої акції профспілок. На нараді обговорено питання безпеки учасників акції, складнощі і обмеження які виникли у м. Києві у зв ‘язку політичною ситуацією і погодними умовами. Окремо було акцентовано увагу чи досягнуть профспілки реальних результатів від проведення акцій в умовах що склалися. Враховуючи вищезазначене більшість учасників наради висловили позицію, щодо перенесення акції і проведення її в дні розгляду Державного бюджету та провести негайно зустріч профспілок з Головою Верховної Ради України і керівниками депутатських фракцій. З відповідною заявою щодо позиції Федерації профспілок України виступить Голова ФПУ.

За матеріалами ФПУ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *