Навчання

Стартап Школа Sikorsky Challenge запрошує на навчання всіх бажаючих.

Стартап Школа Sikorsky Challenge запрошує на навчання всіх бажаючих. З ідеєю, без ідеї, з напрацюваннями і без жодних напрацювать. Головне, щоб була мотивація і бажання навчатися. В процесі навчання народжуються ідеї і вони народжуються в правильному напрямку.Ми вчимо, куди потрібно рухатися, як рухатися, які етапи пройти, щоб із ідеї народилася компанія.

Базові знання та уміння в Стартап Школі отримують на 1-му ступені навчання “Вступ до інноваційного підприємництва” (48 ак.годин). Саме ці знання та уміння можуть стати основою їх майбутнього власного бізнесу.

У цьому семестрі навчання за програмою 1-го ступеню відбудеться

19 листопада 2015 року – 27 січня 2016 року

Після закінчення навчання випускники Стартап Школи отримують міжнародний сертифікат, можливість продовжити навчання у наступному році за програмою “Практика запуску стартапу” та взяти участь у майбутньому фестивалі інноваційних проектів Sikorsky Challenge

Детальна інформація, умови навчання, програма на сайті sikorskychallenge.com