Навчання Новини КПІ

Студенти з 18 листопада зможуть купувати через інтернет пільгові квитки на потяги

Студенти й учні професійно-технічних навчальних закладів, дані про яких внесені до Єдиної державної електронної бази Міністерства освіти і науки України, з 18 листопада цього року зможуть купувати пільгові залізничні квитки по Інтернету через офіційний сайт “Укрзалізниці “.

У прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України ( “Укрзалізниця”) повідомили, що для придбання пільгового квитка через Інтернет студентам і учням профтехзакладів необхідно вказати серію і номер студентського квитка, а також прізвище та ім’я для звірки з Єдиною державною електронною базою з питань освіти.

“Якщо студентський квиток буде підтверджений базою, пасажир зможе оформити пільговий проїзний документ. У разі відсутності цих даних Міносвіти радить студентам звернутися до адміністрації навчального закладу, де вони проходять навчання”, – говориться в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що студентам денної форми навчання вишів I-IV рівня акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів незалежно від форми власності впродовж року надається 50% знижка на проїзд у загальних і плацкартних вагонах, вагонах другого і третього класу всіх категорій поїздів міжміського сполучення і у всіх вагонах регіональних поїздів.