Конкретна відповідь на це питання буде дана зовсім скоро, оскільки міський конкурс на найкращий гуртожиток уже підходить до своєї кульмінаційної стадії.

Сьогодні, 10 квітня, сувора комісія в складі директорів студмістечок і голів профкомів студентів столичних вишів здійснила огляд 5 гуртожитків. Зокрема, було відвідано гуртожиток № 1 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (вул. Янгеля 5), гуртожиток № 4 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (вул. Дегтярівська, 49), гуртожиток № 6 Національного авіаційного університету (вул. Ніжинська, 14), гуртожиток № 7 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Чоколівський бульвар, 39) та гуртожиток № 4 Київського національного університету будівництва і архітектури (вул. Освіти, 5).