Профспілкові документи

БЮРО ПРЕЗИДІЇ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
07.06.2006 № Бр — 7
Про участь освітян у Всеукраїнській акції протесту профспілок 24 травня2006 року
та подальші дії галузевої
Профспілки
У Всеукраїнській акції протесту профспілок, проведеній 24 травня 2006 року у місті Києві з ініціативи президії ФПУ та ряду членських організацій з приводу підвищення Кабінетом Міністрів України з 1 травня 2006 року цін і тарифів на газ природний та електроенергію для населення, взяли участь близько 50 тисяч членів профспілок.
На захист своїх прав до м. Києва прибули біля 5 тисяч членів Профспілки працівників освіти і науки України, чим засвідчили високу громадську активність, продемонстрували вірність спілчан принципам профспілкової солідарності.
Особливу активність у підготовці та проведенні акції проявили освітяни міста Києва, Київської, Вінницької, Чернігівської, Донецької, Харківської, інших областей.
Рішення Кабінету Міністрів України щодо підвищення з 1 липня ц.р. цін на енергоносії та комунальні послуги порушують конституційні права працівників освіти, значно погіршують умови життя усіх учасників навчально-виховного процесу.
Освітяни у виступах на мітингу на майдані Незалежності заявили про готовність і надалі відстоювати конституційні права трудящих.
Враховуючи, що Всеукраїнська акція протесту на підтримку вимог профспілок не дала очікуваних результатів, а органи державної влади України продовжують порушувати права людини та принципи соціального діалогу, президія ФПУ на своєму засіданні 2 червня 2006 року прийняла рішення продовжити переговорний процес з Урядом відповідно до Резолюції учасників Всеукраїнської акції протесту та попередніх вимог ФПУ, а також до 10-ї річниці Конституції України провести акції на підтримку конституційних прав трудящих 21 червня 2006 року у всіх регіонах України і 27 червня 2006 року масову акцію протесту в м. Києві.
Бюро президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Кримській республіканській, обласним, Київській міській організаціям Профспілки:
1.1. Організувати участь вільних від навчального процесу та робіт з підготовки до нового навчального року членів Профспілки в акціях на підтримку конституційних прав трудящих 21 червня 2006 року у всіх регіонах України та у масовій акції протесту 27 червня 2006 року у м. Києві.
1.2. Ініціювати масові звернення профспілкових організацій, членів профспілки до Кабінету Міністрів України з питань посилення соціального захисту, а також позовні заяви до судів у зв’язку з порушенням конституційних прав громадян на достатній життєвий рівень.
2. Затвердити чисельність учасників масової акції протесту у м. Києві від Кримської республіканської, обласних, Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України (додається).
3. Доручити організаційному комітету з питань участі галузевої Профспілки у проведенні протест них дій профспілок, утвореному згідно з постановою бюро президії ЦК Профспілки від 12.05.2006 р. № Бр-3, здійснювати координацію участі членів Профспілки у масовій акції протесту у м. Києві 27 червня 2006 року.
4. Головам Кримської республіканської, обласних, Київської міської організацій Профспілки призначити керівників делегацій та покласти на них відповідальність за організацію безпеки перебування членів делегації в дорозі, під час масової акції протесту у м. Києві.
5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступників голови Профспілки Нікітюка Є.Д. та Труханова Г.Ф.
Голова Профспілки Л.С. Сачков
Всеукраїнськіа акція протесту профспілок 24 травня 2006 року

Резолюція спільного засідання Профспілкового комітету студентів, Студентської ради студмістечка, Студентської Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції, спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ “КПІ” від 29 березня 2007 року.