Профспілкові документи

Постанова № 1 «Про роботу Профспілкового комітету студентів НТУУ „КПІ” за період з 01 жовтня 2004 по29 жовтня 2009 року»

Профспілка працівників освіти і науки України
Первинна ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТУДЕНТІВ
Національного технічного університету України
«Київський політехнічний інститут»
П О С Т А Н О В А
40-ої звітно-виборної конференції Первинної профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ»
від 29 жовтня 2009 року м. Київ № 1
«Про роботу Профспілкового комітету студентів НТУУ „КПІ“ за період з 01 жовтня 2004 по29 жовтня 2009 року»
Заслухавши та обговоривши звіти: голови ПКС НТУУ «КПІ» Миронова В.Ю. про роботу Профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ» за період з жовтня 2004 по жовтень 2009 року та звіт голови ревізійної комісії Гусейнової Д.Р. 40-а звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ»
П О С Т А Н О В Л Я Є:
1. Роботу Профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ» за звітний період визнати задовільною.
2. Затвердити звіт про роботу ревізійної комісії профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ».
3. Посилити роль профспілки у вирішенні питань, які стосуються забезпечення належного рівня організації навчального процесу, а також учбової та виробничої практики студентів та аспірантів університету.
4. Розповсюдити практику закріплення напрямків діяльності студентської профспілки та органів студентського самоврядування на рівні факультетів/ інститутів університету та гуртожитків студмістечка.
5. Щосеместрово проводити «круглі столи», засідання, організовувати соціологічні опитування за найбільш актуальними питаннями студентського життя в університеті.
6. Налагодити практику надання юридичної консультації у профкомі студентів НТУУ «КПІ», залучаючи спеціалістів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
7. Посилити роль виховної роботи студентської профспілки по формуванню духовного та культурного рівня студентів.
8. Активізувати співпрацю зі Студентською Радою НТУУ «КПІ», зокрема у напрямку моніторингу якості навчання студентів, стану аудиторного фонду, корпусів тощо.
9. Вжити необхідних заходів для покращення якості медичного обслуговування та харчування в санаторії-профілакторії. Оздоровчій комісії профкому активізувати просвітницьку роботу щодо заохочення студентів до оздоровлення в санаторії-профілакторії.
10. Розширити можливість літнього та зимового відпочинку, активно розвивати обмін студентськими оздоровчими путівками з ВНЗ України та СНД.

Резолюція спільного засідання Профспілкового комітету студентів, Студентської ради студмістечка, Студентської Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції, спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ “КПІ”.