Профспілкові документи

Резолюція спільного засідання Профспілкового комітету студентів, Студентської ради студмістечка, Студентської Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції, спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ “КПІ”.

Резолюція
Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції,
спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ «КПІ»
від 05 жовтня 2005 року.
Зваживши на складну криміногенну ситуацію, яка склалася за останній період на території НТУУ «КПІ», незадовільність сьогоденного функціонування підрозділів по охороні правопорядку в КПІ, пропонуємо адміністрації НТУУ «КПІ»:
1. Прискорити встановлення систем спостереження на території університету (гуртожитки, корпуси, паркова зона, Поляна).
2. Забезпечити освітлення території університету, особливо у місцях масового скупчення студентів.
3. Наголосити адміністрації університету на необхідність системного, кваліфікованого контролю за діяльністю вказаних підрозділів.
4. Вдосконалити систему зворотного зв’язку між студентами та керівниками підрозділів охорони правопорядку за допомогою електронної пошти.
5. Посилити інформатизацію студентів КІП за допомогою локальної мережі, сайтів профспілкового комітету та Студентської Ради НТУУ «КПІ» про діяльність підрозділів охорони правопорядку.
6. При перевірці гуртожитків нарядами СБ, особливо при виявлені порушень, обов’язково робити відповідні записи до журналів на вахтах гуртожитків.
7. Комісії з профілактики правопорушень університету оперативно доводити інформацію до факультетів, інститутів та дирекції студмістечка.
8. З метою якісного відбору претендентів на роботу у підрозділи забезпечення правопорядку, наголосити адміністрації НТУУ «КПІ» про необхідність нагального вирішення питання збільшення заробітної платні цим співробітникам за рахунок позабюджетних коштів.
9. У найкоротші терміни запровадити дієву систему перепустки на вахтах гуртожитків та корпусів університету, по можливості звести до мінімуму людський фактор у роботі вахт.
10. Запровадити на постійній основі посилене патрулювання співробітниками міліції території НТУУ КПІ«
Голова Профспілкового комітету
студентів НТУУ «КПІ» В.Ю. Миронов