Профспілкові документи

Звернення учасників ІІ етапу круглого столу "Проблеми соціального захисту працівників освіти м. Києва" до депутатів Київради, голів районних у м. Києві державних адміністрацій

ЗВЕРНЕННЯ
учасників ІІ етапу круглого столу
"Проблеми соціального захисту працівників освіти м. Києва"
до депутатів Київради, голів районних у м. Києві державних адміністрацій
м. Київ 07.06.2007
ПРИСУТНІ: члени Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, керівництво Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), представники Головного фінансового управління виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), заступники голів з гуманітарних питань районних у м. Києві державних адміністрацій, начальники фінансових управлінь районних у м. Києві державних адміністрацій, начальники управлінь освіти районних у м. Києві державних адміністрацій.
Обговоривши питання "Проблеми соціального захисту працівників освіти м. Києва", учасники круглого столу констатують той факт, що заробітна плата по всіх галузях економіки м. Києва — 1960 грн. (квітень 2007 року), а по освіті м. Києва — 947 грн. (квітень 2007 року) і визнають виконання не в повному обсязі соціальних гарантій для вчителів. З метою піднесення престижу працівника педагогічної сфери, його суспільного визнання та матеріального заохочення
П Р О П О Н У Є М О
Просити Київраду при коригуванні бюджету за перше півріччя 2007 року по галузі "Освіта":
Передбачити виплати премії працівникам галузі в розмірі посадового окладу до Дня працівника освіти для чого потрібно 54,9 млн. грн. (в т.ч. з нарахуванням).
За дорученням учасників круглого столу:
Начальник Головного управління
освіти і науки виконавчого органу
Київради (КМДА)
Голова Київської міської організаці
Профспілки працівників освіти і
науки України
Л.М. Гриневич

О.М. Яцунь
ЗВЕРНЕННЯ
учасників ІІ етапу круглого столу
"Проблеми соціального захисту працівників освіти м. Києва"
до депутатів Київради, голів районних у м. Києві державних адміністрацій
м. Київ 07.06.2007

З метою підвищення матеріального забезпечення та соціального статусу педагога в суспільстві
П Р О П О Н У Є М О
Просити районні у м. Києві ради при коригуванні бюджету за перше півріччя 2007 року по галузі "Освіта":
1.Запровадити виплату з 01.09.2007 року муніципальної надбавки у розмірі 15 % (додатково 5% до існуючої 10 % надбавки) посадового окладу усім педагогічним працівникам навчальних закладів м. Києва, для чого потрібно 22,2 млн. грн. на рік (в т.ч. з нарахуванням).
2. Запровадити з 01.09.2007 року виплату муніципальної надбавки іншим працівникам галузі в розмірі 10 % посадового окладу, для чого потрібно 21,2 млн. грн. на рік (в т.ч. з нарахуванням) окрім Подільського району, де вищевказана надбавка запроваджена з 01.04.2007 року.
Деснянській районній у місті Києві раді:
1. При коригуванні бюджету за 9 місяців 2007 р. передбачити формування преміювального фонду для працівників закладів освіти у розмірі 5 % від фонду оплати праці за 2007 рік в повному обсязі (відповідно до п.3 посадової Інструкції "Про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти", затвердженої Наказом Міністерства освіти України № 102 від 15.04.1993 р.)
За дорученням учасників круглого столу:
Начальник Головного управління
освіти і науки виконавчого органу
Київради (КМДА)
Голова Київської міської організаці
Профспілки працівників освіти і
науки України
Л.М. Гриневич

О.М. Яцунь

Резолюція спільного засідання Профспілкового комітету студентів, Студентської ради студмістечка, Студентської Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції, спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ “КПІ” від 29 березня 2007 року.