Профспілкові документи

Напрямки діяльності студентських організацій в НТУУ "КПІ"

Напрямки діяльності студентських
організацій в НТУУ «КПІ»

Первинна профспілкова організація студентів НТУУ «КПІ» — це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів профспілки.
Студентська Рада університету — орган студентського самоврядування університету, своєю діяльністю охоплює всіх осіб, які навчаються в НТУУ «КПІ».
Студентська Рада студмістечка — орган студентського самоврядування студентського містечка, своєю діяльністю охоплює всіх осіб, які навчаються в НТУУ «КПІ» і проживають в гуртожитках університету.
Студентські організації університету охоплюють весь спектр діяльності студентів від соціальної та наукової до культурологічної та спортивної. Три студентські організації: Профспілковий комітет студентів, Студентська Рада університету та Студентська Рада студмістечка тісно співпрацюють у вирішенні загальних проблем, організації університетських заходів, розробці та впроваджені адресних та цільових програм для усього студентства нашого університету.
З метою створення єдиного студентського середовища в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», налагодження конструктивної співпраці між органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією студентів НТУУ «КПІ», всебічному представленню прав та інтересів студентів в органах місцевого самоврядування, державної влади всіх рівнів закріплено наступні основні напрямки діяльності:
Первинна профспілкова організація студентів
Студентська рада університету
Студентська рада студмістечка
Соціально-правовий захист
Навчальна діяльність
Житлово-побутова робота
Оздоровлення та лікування
Наукова діяльність
Міжнародна діяльність
Соціально-виховна діяльність
Культурно-спортивна діяльність