Накази та розпорядження КПІ

Лист МОНМС від 26.03.12 № 1/9 -226 Щодо документів про вищу освіту з відзнакою

Керівникам вищих навчальних закладів
Щодо документів про вищу освіту з відзнакою

У зв’язку із численними зверненнями вищих навчальних закладів та громадян з питання видачі документів про вищу освіту з відзнакою повідомляємо.
Документи про вищу освіту з відзнакою видаються відповідно до пункту 3.12.3.5 Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти від 2 червня 1993 р. № 161, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 23 листопада 1993 р. за № 173, та пункту 12 Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 1998 р. № 65.
Зазначеними актами законодавства не передбачено врахування результатів навчання за попереднім освітньо-кваліфікаційним рівнем при прийнятті рішення щодо видачі документів про вищу освіту з відзнакою за відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем.
Водночас, звертаємо увагу, на те, що документ про вищу освіту з відзнакою видається за умови, якщо студент виявив себе в науковій (творчій) роботі, що підтверджується рекомендацією кафедри (предметної або циклової комісії) вищого навального закладу.
Лист від 12 березня 2011 р. № 1/9-169 про відкликання листа від 9 червня 2010 р. № 1/9-401 щодо документів про вищу освіту з відзнакою Міністерство відкликає.

Міністр                                        Д. В. Табачник