Профспілкові документи

Постанова Координаційного комітету Всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань України

ПОСТАНОВА
Координаційного комітету Всеукраїнських профспілок та
профспілкових об’єднань України

№ 1 від 30 листопада 2004 року

Виходячи із надзвичайної суспільно-політичної ситуації в державі, викликаної фальсифікаціями органами виконавчої влади та Урядом України при проведенні другого туру виборів Президента України 21 листопада 2004 року, із ціллю консолідації всіх профспілкових організацій та об"єднань профспілок в Україні, з метою недопущення дискредитації членів профспілок та захисту прав і свобод членів профспілок України, Координаційний комітет профспілкових організацій та профспілкових об’єднань України

П О С Т А Н О В Л Я Є:

1. Координаційному комітету взяти повноваження по координації профспілкової діяльності в Україні.

2. Організувати та провести профспілкову реформу в Україні.

3. Довести до відома сторін соціального партнерства, що Координаційний комітет профспілкових організацій та профспілкових об’єднань України є повноважним представником профспілок України у веденні соціального діалогу щодо вирішення питань захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів трудящих в Україні із моменту його створення до проведення Всеукраїнського з’їзду профспілкових організацій та профспілкових об’єднань України.

4. З метою запобігання розкрадання профспілкового майна заборонити будь-яке відчуження та передачу в оренду майна Федерації профспілок України без згоди Координаційного комітету профспілкових організацій та профспілкових об’єднань України.

5. Провести Всеукраїнський з’їзд профспілок України до 31 грудня місяця поточного року.

6. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Координаційного комітету профспілкових організацій та профспілкових об’єднань України Волинця М.Я.

Голова Координаційного комітету
профспілкових організацій та
профспілкових об’єднань України М.Я. Волинець

Резолюція спільного засідання Профспілкового комітету студентів, Студентської ради студмістечка, Студентської Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції, спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ “КПІ” від 29 березня 2007 року.